Bílá paní na vdávání v parku zámku Ostrov

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Bílá paní na vdávání v parku zámku Ostrov

23. 8. 2023 / 19:30 - 21:30

Tak jsme se dočkali a v sezóně 2023 k Vám přicházíme na nejkrásnějších hradech a zámcích v Čechách a na Moravě s novou divadelní hrou Bílá paní na vdávání.

Kdo z nás někdy nepomyslel na to, jaké by to asi bylo bydlet na zámku? Ale co když by v něm strašilo? Pokud by tím strašidlem byla bílá paní Eliška, rozhodně byste se nebáli. Tahle nešťastně zakletá mladá dáma je totiž veskrze hodným duchem, který je nerozlučně spjat se sídlem vévody Filipa. Ten právě oslavil narozeniny a nic mu proto nebrání převzít veškerý majetek a celé panství po zesnulých rodičích, i když… Jeden háček to přeci jen má. Podmínkou závěti je totiž sňatek a jedinou vévodovou nápadnicí je postarší baronka Kunhuta, která má k hodné a milující manželce opravdu hodně daleko.

Autor scénáře Roman Vencl a režisér Jaroslav Kříž napsali komediální příběh a obsadili ho mnoha známými herci.
V hlavních rolích tak uvidíte Filipa Blažka, Martina Zounara / Romana Štabrňáka, Martina Krause, Danielu Šinkorovou a další.

Předprodej vstupenek a další informace naleznete na odkazu

https://www.strasidlonazamku.cz/vstupenky-bila-pani/

Sezóna 2023 je jistým způsobem přelomová a poprvé si můžete vybrat, protože opět uvádíme i oblíbenou divadelní komedii z předchozích let Strašidlo cantervillské, někdy samostatně, někdy souběžně.

Informace najdete opět na našich stránkách:
https://www.strasidlonazamku.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Podrobnosti

Datum:
23. 8. 2023
Čas:
19:30 - 21:30
https://facebook.com/events/s/bila-pani-na-vdavani-v-parku-z/822581358838520/

Místo konání

Zámek Ostrov nad Ohří