Apartmány nad Šlikovkou

Apartmány nad Šlikovkou

20. října 2022

V Novém Městě nad Jáchymovem najdete 3 plně vybavené apartmány s osobitým stylem, které čekají na vaši rodinnou dovolenou. Každý apartmán má balkón s výhledem na krušnohorskou přírodu, ale jen z jednoho budete pozorovat vrchol Klínovce. Je nejvyšší pokoj obsazený? Nezoufejte. Stejně budete celé dny trávit na sjezdovkách nebo výšlapem do hor. Ideální poloha apartmánů vás doma lenošit nenechá.

➡️ Apartmány nad Šlikovkou
➡️ Rezervace:
➡️ +420737724555 / +420724641875
➡️ info@penzionjachymov.cz
➡️ Nové Město 7, 363 01 Jáchymov

Klínovec

Obsaďte strategicky nejlepší apartmán a kochejte se výhledem na nejvyšší horu Krušných hor – Klínovec. Apartmán Klínovec je největší z nabídky. Na svědomí to má rozlehlý obývací pokoj se vstupem na balkón lemující celou jihovýchodní stranu. Pozorujte východ slunce tam, kde v noci je tma a hvězdy nad okolními horami nadosah.
Prosluněná půdní vestavba vám poskytne také ložnici a kuchyni pro 4–5 hostů.

➡️ Více informací

Klobouk

Apartmán Klobouk vám udělá radost, pokud nemáte v lásce šlapání po schodech. Z balkónu přízemního apartmánu uvidíte do zahrady a okolních lesů včetně vrchu Stráž, který svým tvarem připomíná právě klobouk. V apartmánu najdete také ložnici, prostorný obývací pokoj s barovým pultem, kuchyni a koupelnu. Apartmán je vhodný k ubytování pro 4–5 hostů.

➡️ Více informací

Plešivec

Apartmán Plešivec se příliš neliší od Klobouku. Velikostně je stejný, pouze do něj musíte vyšlapat do 1. patra. Více schodů však znamená bohatší výhled pro vás. Z balkónu uvidíte nejen do zahrady, ale rozhlédnete se po celém údolí Jáchymova a hřebenu Klínovce. V apartmánu najdete ložnici, prostorný obývací pokoj s barem, kuchyni a koupelnu. Apartmán je vhodný k ubytování pro 4–5 hostů.

➡️ Více informací