Kraslice – Další etapa oblíbené Stříbrné stopy, tentokrá v Kraslicích opět přilákala desítky nadšených sportovců. Letošní etapa byla opět obohacena o spolupráci s projektem Běžky v létě, který účastníkům ukázal, že běžkařský trénink nemusí končit posledním sněhem.„Děkujeme všem stopařům za obrovské nadšení, elán a pozitivní energii, kterou nám na startu i v cíli předávají. Právě díky nim mají naše akce jedinečné kouzlo,“ shodují se pořadatelé a dobrovolníci ze startu.
Zdá se však, že komunita stopařů by se mohla brzy rozrůst o další kategorii. Organizátoři totiž zvažují zapojení čtyřnohých parťáků a již nyní vyhlašují fotosoutěž psů na stopě. Snímky svých mazlíčků mohou zájemci zasílat na e-mail redakce@krusnohorsko.com. Fotografie budou postupně zveřejňovány a následně se utkají o zajímavou cenu – poukaz od značky Yoggies.
Další etapa Stříbrné stopy je naplánováno na 20. června v Rudné, kde bude turistické nadšení pokračovat.