fbpx

SLUŽBY A PRODUKTY

Chystáte se navštívit Krušné hory? Poradíme vám, kde se ubytovat, kam zajít na jídlo, dobrou kávu nebo kde si půjčit vybavení na lyže.

2klobouk08

UBYTOVÁNÍ

Vybrali jsme pro vás prověřená ubytovací zařízení, abyste se na vaší dovolené cítili jako doma.

Gastro Berghof_1

GASTRONOMIE

Inspirujte se, kam se v Krušných horách za dobrotami vydat.

DSC_0554

SLUŽBY

Potřebujete spravit kolo nebo udělat servis lyží? Zde najdete nabídku našich partnerů.

Nic vás nezaujalo?
Vydejte se s námi na výlet! 

Boží Dar

Menší lyžařské areály v Krušných horách

Krušné hory jsou sice známé díky velkým skiareálům, co ale každý neví, že se dá lyžovat i v krásných menších střediscích, za méně peněz a s méně lidmi! Představujeme vám sjezdovky, které potěší nejen děti.

Boží Dar

Hadí hora

Cesta na Hadí horu je krásná alternativa k Ježíškově cestě na Božím Daru. Zároveň je to i příjemná a trochu náročnější procházka z Jáchymova.

Nejdek

Objevujeme Rudné u Vysoké Pece

Původně hornickou osadu Rudné dnes stojí za to navštívit kvůli nádhernému rozhledu do luční krajiny, ve které najdete přírodní rezervace s prameništi a louky s pasoucím se dobytkem.

Boží Dar

Yetti – servis a půjčovna lyží i kol

Yetti pro své zákazníky nabízí půjčovnu lyží, snowboardů a v letní sezoně i enduro kol a elektrokol. Také si u nich můžete nechat udělat servis zimního i letního vybavení.

Pernink

Perninské rašeliniště

Rašeliniště mezi Perninkem a Abertamy je zpřístupněné – můžete si jeho malou část prohlédnout, stačí se projít po povalovém dřevěném chodníčku. Součástí je i naučná stezka, která vám řekne o historii rašeliniště a dozvíte se i o místní fauně a flóře.

Pernink

Květiny od Martiny

Květiny od Martiny jsou útulné květinářství v Perninku. Sympatická majitelka Martina vám připraví moderně vázanou květinovou výzdobu na oslavy a svatby a nebo jen tak pro radost. Koupit si tam můžete i drobnosti od lokálních umělců.